Cesko Deutsch English

Apartmán v Šakvice Apartmány Šabata

Apartmány Šabata (Šakvice) Půjčovna kol Balkón/terasa Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Klidné TV Bazén Gril
Ferienwohnung Šakvice Apartmány Šabata Bild 1 Popis podniku:
Apartmán se dvěma pokoji po 4 lůžkách. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout). Každý pokoj lze pronajmout zvlášť. Velká plně zařízená kuchyně, společenská místnost, venkovní krytá terasa, zděný gril, vinohrad, bazén. Úschova kol, parkování na vlastním parkovišti.

Cenové podmínky:
Při plně obsazeném apartmánu / 8 lůžek/ cena za osobu/noc je 250,- Kč V této ceně je zahrnuto používání kuchyně a kuch. nádobí, parkování, úschova kol. Za úplatu zapůjčení grilu (včetně dřevěného uhlí), pračky, žehličky, dětské postýlky, používání bazénu. Dítě do 3let bez nároku na lúžko zdarma.
Rezervační kalendář
Poslat poptávku
Apartmán
od:10.00 €
Hvězdičky: -
Lůžka: 8
Příjezd:
Po dálnici z Brna směr Bratislava do Hustopečí, potom směr Mikulov, podle směrovek do Šakvic. Tam stále po hlavní kolem kostela, samoobsluhy na křižovatce tvaru ,,T- vlevo po 150m křižovatka tvaru ,,Y- opět vlevo po 50m na levé straně žlutý dům. Nástup od 11.00, odhlášení v 10.00 hod. Možná domluva.
Kriteria:
Půjčovna kol, Balkón/terasa, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Klidné , TV. Bazén, Gril,
Kontakt:
Apartmány Šabata
Miroslav Šabata
Výhon 452
69167 Šakvice
Telefon: 732 871 092
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: