Cesko Deutsch English

Apartmán v Železná Ruda Apartmány U šneka

Apartmány U šneka (Železná Ruda) Půjčovna kol Sauna Tenis Wellness Vířivka Vhodné pro alergiky Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Klidné TV Bazén Internet WLAN
Ferienwohnung Železná Ruda Apartmány U šneka Bild 1 Popis podniku:
Apartmány U šneka se nachází na Šumavě v okrajové části Železné Rudy na krásném místě uprostřed šumavské přírody a byly nově vybudovány v roce 2005. Apatmány poskytují ubytování pro cca. 13 osob ve dvou a čtyř lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, WC a barevným LCD televizorem. Některé apartmány jsou vybaveny minikuchyňkou s lednicí.

Cenové podmínky:
Ubytování ve dvou až čtyř lůžkových pokojích, cena za ubytování se pohybuje od 270 - 330,-Kč/osoba/noc, parkování v ceně pobytu, ostatní služby placené (wellnes, sauna, tenis, půjčovana kol atd.), dětská sleva pro děti do 10 let.
Rezervační kalendář
Poslat poptávku
Apartmán
od:12.00 €
Hvězdičky: ***
Lůžka: 13
Příjezd:
Registrace od 12:00 hod / odhlášení v 10.00 hod. Řiďte se směrovými ukazateli, které vyznačují příjezd k apartmánům. Tyto se nachází kousek od centra města Železná Ruda v blízkosti benzinové čerpací stanice Benzina při hlavní silnici ve směru k hranicím s Německem.
Kriteria:
Půjčovna kol, Sauna, Tenis, Wellness, Vířivka, Vhodné pro alergiky, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Klidné , TV. Bazén, Internet WLAN.
Kontakt:
Apartmány U šneka
Luboš Václav
Na Svahu 78
34004 Železná Ruda
Telefon: 734215127
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: