Cesko Deutsch English

Hotel v Brno AVANTI*** Hotel

AVANTI*** Hotel (Brno) Garáž Možnost konferencí Balkón/terasa Domácí zvířátka dovolena Klimatizace Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené Klidné TV


Popis podniku:
Hotel AVANTI v Brně nabízí ubytování pro až 250 osob. Disponuje celkem 98 dvoulůžkovými hotelovými pokoji s možností přistýlky, z toho 8-mi apartmány, s vlastním sociálním zařízením, WC, telefonem s přímou volbou, televizorem se satelitními programy a bezplatným připojením k internetu. Kongresové sály a salonky Hotelu AVANTI s kapacitou 8–250 osob umožňují pořádání ko

Cenové podmínky:
Dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu 41 EUR Dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby cca 56 EUR Dvoulůžkový pokoj (+ přistýlka) pro 3 osoby cca 67 EUR Apartmá cca 71 EUR Všechny uvedené ceny jsou v Kč za pokoj a noc včetně 5% DPH a snídaně, která je podávána formou bufetu. Napojení pokoje na vysokorychlostní internet od 10.2.2006 BEZ PŘÍPLATKU. Pro skupiny a cestovní agentury poskytujeme slevy od 10% dle sjednaných podmínek.

Poslat poptávku
Hotel
od:29.00 €
Hvězdičky: ***
Lůžka: 250
Příjezd:
Hotel AVANTI leží nedaleko městského centra Brna. Pro příjezd do Brna z dálnice ze směru Praha sledujte směr Svitavy, po vjezdu na ulici Štefánikovu sledujte směrovky k hotelu. Pro příjezd do Brna ze směru Svitavy odbočte u parku Lužánky vpravo a sledujte směrovky k hotelu. Hotel AVANTI je také přístupný městskou dopravou, a to z hlavního nádraží tramvají č. 1 směr Řečkovice, zastávka Hrnčířská na ulici Štefánikově.


Kriteria:
Garáž, Možnost konferencí, Balkón/terasa, Domácí zvířátka dovolena, Klimatizace, Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené, Klidné , TV.
Kontakt:
AVANTI*** Hotel
Veronika Svobodová
Střední 61
60200 Brno
Telefon: +420 541 510 111
Fax: +420 541 219 863
email: Poslati potražnju
Internet: