Cesko Deutsch English

Hotel v Děčín 33-Nebočady Hotel Formule**

Hotel Formule** (Děčín 33-Nebočady) Půjčovna kol Tenis Možnost konferencí Wellness Balkón/terasa Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené Klidné TV Bazén Gril Internet WLAN


Popis podniku:
Levné ubytování v klidném prostředí na okraji města Děčína nedaleko hranic s NSR.Výborná dostupnost MHD.Prostorné parkoviště přímo u hotelu.Vhodné zejména pro rekreaci-venkovní bazény, minigolf, terasa, dětský koutek....

Cenové podmínky:
Ubytování od 500,- Kč za osobu a noc.ZDARMA - parkování přímo u hotelu,stolní tenis,tenis - asfaltový povrch,minigolf v dopoledních hodinách,venkovní bazén - v letní sezóně.

Poslat poptávku
Hotel
od:20.00 €
Hvězdičky: **
Lůžka: 65
Příjezd:
Příjezd do hotelu možný po 14 hod.Odjezd v 10 hod.Řiďte se ukazateli u silnice č.261, která slouží zároveň jako hlavní cyklostezka Děčín-Ústí nad Labem.


Kriteria:
Půjčovna kol, Tenis, Možnost konferencí, Wellness, Balkón/terasa, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené, Klidné , TV. Bazén, Gril, Internet WLAN.
Kontakt:
Hotel Formule**
Martina Juhnová
Pěší 113
40502 Děčín 33-Nebočady
Telefon: +420412548445
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: