Cesko Deutsch English

Hotel v Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel

Zámecký hotel Zlatý Orel (Hranice) Půjčovna kol Sauna Možnost konferencí Wellness Vířivka Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Kuřáci Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené Klidné TV Internet WLAN


Popis podniku:
Zámecký hotel Zlatý Orel v Hranicích nabízí gastronomické a ubytovací služby svým klientům od listopadu roku 2002, kdy byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Součástí komplexu je Zámecká kavárna s venkovní letní terasou pro občerstvení a posezení u kávy a lákavých desertů. Pro své klienty hotel nabízí využití nově vybudovaného wellness centra.

Cenové podmínky:
Jednolůžkový pokoj 50 Eur Dvoulůžkový pokoj od 60 Eur Rodinné apartmá od 90 Eur V ceně noclehu je zahrnuta snídaně. Parkovné 4 Eur/auto. Pro dlouhodobé pobyty slevy na požádání. Pro CK jsme připravili speciání nabídku cen a prázdninových pobytů.

Poslat poptávku
Hotel
od:45.00 €
Hvězdičky: ***
Lůžka: 41
Příjezd:
Hotel je otevřen do 22.00 - poté je nás možno kontaktovat na telefonu.


Kriteria:
Půjčovna kol, Sauna, Možnost konferencí, Wellness, Vířivka, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Kuřáci, Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené, Klidné , TV. Internet WLAN.
Kontakt:
Zámecký hotel Zlatý Orel
Roman Krečmer
Jiráskova 140
75301 Hranice
Telefon: +420581607509
Fax: +420581608247
email: Poslati potražnju
Internet: