Cesko Deutsch English

Penzion v Karlovy Vary - Sadov Karlsbad Pension Dvůr Stráň

Karlsbad Pension Dvůr Stráň (Karlovy Vary - Sadov) Půjčovna kol Sauna Vhodné pro alergiky Balkón/terasa Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Klidné TV Bazén Gril Internet WLAN


Popis podniku:
Klidné místo s překrásným výhledem a velkou zahradou, přesto jen 8 minut od centra města. Bazén, sauna, stolní tenis, hřiště, bar, gril, terasa. Mnoho aktivit v okolí: Lázně, lyžování, golf, jezdectví, wellness a další. Připravujeme snídaňový bufet a vaříme domácí jídla pro naše ubytované hosty. Wi-fi zdarma v celém areálu včetně pokojů. Velké vlastní parkoviště zdarma.

Cenové podmínky:
Ceny dle aktuálního ceníku od 19 EUR/ osobu. K dispozici apartmány, pokoje a rodinné pokoje. Ke snídani připravujeme teplý a studený bufet za 4 EUR, parkování a wi-fi ve všech pokojích zdarma.

Poslat poptávku
Penzion
od:19.00 €
Hvězdičky: ***
Lůžka: 52
Příjezd:
Registrace od 15:00 nebo dříve dle možností a telefonické dohody. Odhlášení do 11:00 hod. později dle disponibility a požadavku.


Kriteria:
Půjčovna kol, Sauna, Vhodné pro alergiky, Balkón/terasa, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Klidné , TV. Bazén, Gril, Internet WLAN.
Kontakt:
Karlsbad Pension Dvůr Stráň
Gabriela Valeriánová
Stráň 6
36001 Karlovy Vary - Sadov
Telefon: +420 602607071
Fax: +420 353941027
email: Poslati potražnju
Internet: