Cesko Deutsch English

Penzion v Liberec 32 Pension VITAL - Isergebirge

Pension VITAL - Isergebirge (Liberec 32) Půjčovna kol Vířivka Vhodné pro alergiky Balkón/terasa Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Klidné TV Gril Internet WLAN


Popis podniku:
Nedávno otevřený rodinný penzion se nachází ve velmi klidné západní části CHKO Jizerských hor zasazen do krásné přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti golfového resortu Ypsilon. Najdete nás uprostřed krásné přírody a přesto jsme dobře dopravně dostupní. Z dálníce Praha - Liberec jste u nás za 10 minut.

Cenové podmínky:
Ceny pokojů se pohybují od 450,- Kč/osoba/noc. Kromě útulných pokojů a apartmánů mezonetového typu vybavených minikuchyňkou a vlastní koupelnou mají hosté penzionu k dispozici společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, dětským koutkem, zimní zahradou s vířivkou. Celý penzion je vybaven stylovým nábytkem z masivního dřeva, jehož vůně spolu s plápolajícím ohněm v krbových kamnech navozuje jedinečnou atmosféru. Součástí areálu je rozsáhlá zahrada s multifunkčním travnatým a dětským hřištěm. Samozřejmostí je oplocené parkování na vlastním pozemku penzionu. V objektu celého penzionu se nekouří, k dispozici je bezdrátové připojení k internetu.

Poslat poptávku
Penzion
od:18.00 €
Hvězdičky: ****
Lůžka: 15
Příjezd:
Kriteria:
Půjčovna kol, Vířivka, Vhodné pro alergiky, Balkón/terasa, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Klidné , TV. Gril, Internet WLAN.
Kontakt:
Pension VITAL - Isergebirge
Ales Tvrznik
K Fojtce 154
46001 Liberec 32
Telefon: +420608884202
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: