Cesko Deutsch English

Penzion v České Budějovice Ubytovani Ceske Budejovice LEVNÝ PENZION

Ubytovani Ceske Budejovice LEVNÝ PENZION (České Budějovice) Garáž Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Klidné TV Internet WLAN


Popis podniku:
Ubytování České Budějovice, levný penzion pro dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny a pro každého kdo hledá kvalitní levné penziony ve městě České Budějovice. Krátkodobé nebo i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice nabízí komfortní ubytovací služby a přispěje k příjemné a levné dovolené na Jihu Čech.

Cenové podmínky:
Patříme mezi levné ubytování České Budějovice na jednu i více nocí. Ceník za pokoje: Jednolůžkový pokoj 890 Kč Dvoulůžkový pokoj 1350 Kč Třílůžkový pokoj 1650 Kč Třílůžkový pokoj s přistýlkou 1750 Kč Čtyřlůžkový pokoj 1750 Kč Ceník za apartmá: Apartmá pro jednu osobu 990 Kč Apartmá pro dvě osoby 1600 Kč Apartmá pro tři osoby 1800 Kč Apartmá pro čtyři osoby 1990 Kč Děti do 4 let ubytování zdarma. Parkování před objektem zdarma. Pro cyklisty a motocyklisty garáž zdarma. Uzavřené a monitorované parkoviště za poplatek 90 Kč. Snídaně za příplatek 150 Kč. Ubytovací poplatek 50 Kč.

Poslat poptávku
Penzion
od:19.00 €
Hvězdičky: ***
Lůžka: 25
Příjezd:
Ubytování České Budějovice se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž nové obchodní zóny, VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levný penzion České Budějovice připravuje chutné snídaně a umožní uzavřené parkování osobních i dodávkových automobilů. Ubytování v soukromí České Budějovice má apartmán i pokoje kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, mikrovlnkou, varnou konvicí a Wi-Fi.


Kriteria:
Garáž, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Klidné , TV. Internet WLAN.
Kontakt:
Ubytovani Ceske Budejovice LEVNÝ PENZION
Vladislava Srbová
Školní 8
37010 České Budějovice
Telefon: 721589838
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: