Cesko Deutsch English

Penzion v Český Krumlov Penzion Svět

Penzion Svět (Český Krumlov) Půjčovna člunů/surfařských prken Půjčovna kol Garáž Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Klidné TV
Pension Český Krumlov Penzion Svět Bild 1 Popis podniku:
Všem hostům našeho penzionu se nabízí krásný pohled na panorama Českého Krumlova. Penzion se nachází v části města zvané Horní Brána v Rožmberské ulici, v jednom z nejstarších domů této čtvrti. Nyní je po celkové rekonstrukci upraven tak, aby co možná nejlépe splňoval požadavky hostů na komfortnost a zároveň jim připomínal všudypřítomn?

Cenové podmínky:
Dvojlůžkový pokoj od 33 EUR, třílůžkový pokoj od 55 EUR, čtyřlůžkový pokoj od 62 EUR. Všechny ceny jsou uvedeny za 1 noc a to včetně snídaně a všech poplatků. Možnost ubytování zvířete za poplatek 4 EUR. Garáž 4 EUR/den.
Rezervační kalendář
Zobrazit v mapě
Poslat poptávku
Penzion
od:15.00 €
Hvězdičky: ***
Lůžka: 14
Příjezd:
Příjezd od Českých Budějovic: Po příjezdu do Českého Krumlova projedete 2 kruhové objezdy rovně Na první světelné křižovatce odbočíte doleva přes most Po 200 m u čerpací stanice AGIP pokračujte v pravém pruhu směr Větřní- Vyšší Brod Po 300 m druhá světelná křižovatka - projet rovně Po 200 m další světelná křižovatka - odbočte vlevo a hned odbočte doprava ( značka s koňskou siluetou ) a jeďte souběžně s hlavní ulicí pod Vámi 200m rovně do kopce Penzion Svět je přímo před Vámi Příjezd od Kaplice a Wullowitz : po vjezdu do Českého Krumlova přijedete po 500m k čerpací stanici AGIP - je po Vaší levé straně Odbočte vlevo - směr Větřní, Vyšší Brod Po 300 m světelná křižovatka - projet rovně Po 200 m další světelná křižovatka - odbočte vlevo a hned odbočte doprav
Kriteria:
Půjčovna člunů/surfařských prken, Půjčovna kol, Garáž, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Klidné , TV.
Kontakt:
Penzion Svět
Renata Schmidtová
Rožmberská 89
38101 Český Krumlov
Telefon: +420 737980583
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: