Cesko Deutsch English

Rekreační chata v Bechyně Appartement Marie

Appartement Marie (Bechyně) Půjčovna kol Garáž Balkón/terasa Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Kuřáci Klidné Bazén Gril Internet WLAN
Popis podniku:
Nově zrekonstruovaná chata se nachází v klidné obci Licibořice necelých 10 km od okresního města Chrudim. Chata má 52 m2 na dvoupodlažní chatu navazuje terasa s krásným výhledem do okolí. V chatě se nachází ložnice pro 2 osoby, společná kuchyně s obývacím pokojem(spaní pro 2 osoby) a předsín zanechaná v původním mysliveckém stylu(spaní pro 1 os.),bazen, zahrada,terasa s gril.

Cenové podmínky:
Max 5 osob kompletní cena za chatu 50,- EUR/den. V ceně využití garáže, bazénu, dvou kol, grilu. Voda a elektrika budou placeny na konci pobytu, dle spotřeby hostů. Úklid 20,- EUR

Poslat poptávku
Rekreační chata
od:50.00 €
Hvězdičky: ****
Lůžka: 4
Příjezd:
Příjezd od 15:00, odjezd do 11:00. Dům leží přímo v centru obce hned vedle dětského a nohejbalového hřiště. Oranžová brána se nedá minout.


Kriteria:
Půjčovna kol, Garáž, Balkón/terasa, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Kuřáci, Klidné , Bazén, Gril, Internet WLAN.
Kontakt:
Appartement Marie
Jan Bakule
Zahradní 931
39165 Bechyně
Telefon: 00420/732140420
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: