Cesko Deutsch English

Rekreační chata v Pec pod Sněžkou Horská chata Portasky

Horská chata Portasky (Pec pod Sněžkou) Půjčovna kol Krytý bazén Sauna Transferové služby Možnost konferencí Wellness Vhodné pro alergiky Balkón/terasa Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Klidné TV Bazén Fitness posilovna Gril Internet WLAN
Ferienhaus Pec pod Sněžkou Horská chata Portasky Bild 1 Popis podniku:
Horská chata Portášky se nachází v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, v jeho 2. zóně, kde narušení přírody je ještě minimální. Chata je postavena na vrcholu svahu nad Velkou Úpou v nadmořské výšce 1050 m/m. uprostřed nejznámější pěší trasy z Velké Úpy na nejvyšší horu ČR Sněžku 1603 m/m. a na konečné horní stanici sedačkové lanovky z Velké Úpy.

Cenové podmínky:
Letní sezóna od 200 kč / den za osobu vč. snídaně kategorie D do 490 kč / den za osobu vč. snídaně kategorie A Zimní sezóna od 300 kč / den za osobu vč. snídaně kategorie D do 810 kč / den za osobu vč. snídaně kategorie A
Rezervační kalendář
Zobrazit v mapě
Poslat poptávku
Rekreační chata
od:12.00 €
Hvězdičky: ***
Lůžka: 86
Příjezd:
Autobusová zastávka ČSAD a parkoviště je přímo u dolní stanice lanovky Velká Úpa - Portášovy boudy. V létě je možné parkování pro osobní auta přímo u chaty. V zimě se pro přepravu z Velké Úpy používá lanovka (do 17:00), sněžná rolba nebo sněžný skútr. Jestliže nestihnete lanovku, přijede pro Vás taxi z Portášek.
Ferienhaus Pec pod Sněžkou Horská chata Portasky Bild 2 Kriteria:
Půjčovna kol, Krytý bazén, Sauna, Transferové služby, Možnost konferencí, Wellness, Vhodné pro alergiky, Balkón/terasa, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Klidné , TV. Bazén, Fitness posilovna, Gril, Internet WLAN.
Kontakt:
Horská chata Portasky
Michal John
Velká Upa 110
54222 Pec pod Sněžkou
Telefon: +42 (0) 608901390
Fax: +42 (0) 499736147
email: Poslati potražnju
Internet: