Cesko Deutsch English

Soukromý pronajímatel v Frantiskovy Lazne Pension Unter der Birke

Pension Unter der Birke (Frantiskovy Lazne) Půjčovna kol Garáž Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené Klidné TV


Popis podniku:
Pension Pod Břízou se nachází kousek od Chebu a Františkových Lázní, v malé obci Nový Drahov. Obec je památkově chráněná a taktéž v samotném okolí je mnoho zajímavostí: namátkou rezervace SOOS s bahenními sopkami, dále motýlí farma, hrad Vidštejn, hrad v Chebu, aquapark ve Františkových Lázních apod.

Cenové podmínky:
Ubytování od 320 Kč / noc, 7 postelí ve 3 pokojích + možnost přistýlky, vlastní kuchyňka, sprcha, vana, WC, televize, klidné prostředí v malé vesničce, možnost parkování ve dvoře nebo na venkovním parkovišti, nedaleko půjčovna kol.

Poslat poptávku
Soukromý pronajímatel
od:13.50 €
Hvězdičky: -
Lůžka: 8
Příjezd:
Příjezd možný po domluvě, penzion leží ve středu vesnice. Nový Drahov leží cca 10 km od Chebu a 5 km od Františkových Lázní. Použijte Exit 169 na silnici E48 a poté pokračujte po silnici číslo 21.


Kriteria:
Půjčovna kol, Garáž, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené, Klidné , TV.
Kontakt:
Pension Unter der Birke
Vladimira Kristkova
Nový Drahov 9
35101 Frantiskovy Lazne
Telefon: +420 724 309 270
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: