Cesko Deutsch English

Soukromý pronajímatel v Oslov Ferienhaus Oslov

Ferienhaus Oslov (Oslov) Garáž Balkón/terasa Vhodné pro rodiny/děti Vhodné pro cyklisty Domácí zvířátka dovolena Kuřáci Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené Klidné TV Bazén Gril Internet WLAN


Popis podniku:
Ubytování na kraji klidné jihočeské vesničky Oslov ležící nedaleko královského města Písek nad soutokem řeky Otavy s Vltavou. Objekt se nachází v místě ideálním pro cyklistiku, pěší turistiku a rybolov. Lokalita nabízí možnost výletů na mnoho hradů a zámků i na nedalekou Šumavu. Součástí ubytování je bazén, venkovní posezení pod altánem, gril, velká zahrada.

Cenové podmínky:
Cena objektu za týden - hlavní sezona 10 500,- Kč; vedlejší sezona 8 400,- Kč Při objednávce kalkulujeme cenu dle kapacity objektu - 6 lůžek. Poplatky Návštěvník je povinen při příjezdu složit kauci ve výši 2.000,-Kč na úhradu případných škod. Cena neobsahuje turistický poplatek obci ve výši 5,-kč/osobu na den. Návštěvník má v ceně pobytu 50kWh el.energie zdarma, při překročení budou účtovány ceny dle platného tarifu poskytovatele. Úhrada za spotřebované dřevo na topení po dohodě. Domácí zvíře 300,-Kč/týden. Další podmínky ubytování Uvedené ceny počítají s vlastním úklidem objektu při ukončení pobytu. Povlečení a ručníky jsou zahrnuty v ceně. Návštěvník je povinen nahlásit případné škody pronajímateli.

Poslat poptávku
Soukromý pronajímatel
od:8.00 €
Hvězdičky: -
Lůžka: 6
Příjezd:
V hlavní sezóně pronajímáme objekt vždy od soboty (od 14:00) do soboty (do 10:00). Ve vedlejší sezóně lze po domluvě pronajmout kratší termíny (víkendy, prodloužené víkendy apod. ). Minimální délka pobytu je 2 noci.


Kriteria:
Garáž, Balkón/terasa, Vhodné pro rodiny/děti, Vhodné pro cyklisty, Domácí zvířátka dovolena, Kuřáci, Vhodné pro vozíčkáře/zdravotně postižené, Klidné , TV. Bazén, Gril, Internet WLAN.
Kontakt:
Ferienhaus Oslov
Václav Charvát
Oslov 26
39835 Oslov
Telefon: +420602185267
Fax:
email: Poslati potražnju
Internet: